ZBUTES RROBASH PER FEMIJE – AMMORBIDENTE SENSITIVE CHICCO 750 ml

Marka italiane Chicco me produktin AMMORBIDENTE, zbutës për rrobat e fëmijëve, bebe dhe të porsalindurve në paketimin 750 ml ofron butësi, kënaqësi dhe rehati për të vegjlit tuaj. Produkt antialergjik dhe i testuar dermatologjikisht. Ky paketim është i mjaftueshëm për minimalisht 30 larje.

Marka: Chicco
290Lekë380Lekë
Ulje24%
1

Përshkrimi

Si të lajmë në mënyrën e duhur rrobat e fëmijës së porsalindur? Ja çfarë duhet të bëni.

Të gjitha rrobat e fëmijës, qofshin ato të reja apo të përdorura, duhet të lahen dhe hekurosen me kujdes para se të përdoren. Edhe pas lindjes së fëmijës duhet të tregojmë kujdes gjatë proçesit të larjes, për të dezinfektuar rrobat në mënyrën më të mirë të mundshme, sidomos gjatë muajve të parë pas lindjes.

ZBUTESI I RROBAVE PER FEMIJE “AMMORBIDENTE CHICCO” zbut të gjitha rrobat e foshnjës duke u kujdesur për lëkurën e tyre të ndjeshme. Suplementet natyrore i bëjnë pëlhurat të buta dhe të parfumuara, pa dëmtuar fibrat ose ngjyrat: 8058664101535

Specifikimet

Kodi 567061
Marka Chicco
Mosha deri në 5 vjeç
Përmasat e paketimit 750 ml

Produkte të ngjashme

whatsapp