Oferta e ditës

Karrocë 3 në 1 MAGGIO ECO - CAMARELO

Zgjedhja e një karroce për një fëmijë nuk është aq e lehtë sa mund të duket. Jo vetëm komoditeti dhe siguria e foshnjës janë të rëndësishme, por edhe lehtësia e drejtimit të karrocës dhe funksionaliteti i saj. Një vështrim i ri ndaj nevojave të fëmijëve dhe prindërve na nxiti në krijimin e karrocës MAGGIO, e cila përmbush pritshmëritë e prindërve aktivë, modernë, të cilët fokusohen në sigurinë, cilësinë, lëvizshmërinë dhe dizajnin. Camarelo Maggio Eco është një karrocë fëmijësh e krijuar për përdorim si në qytet ashtu edhe jashtë qytetit, rrotat e mëdha dhe të fryra do të shërbejnë në mënyrë të përsosur në sipërfaqet e rrugëve më të këqija. Kornize alumini e qendrueshme Karroca e palosur zë pak hapësirë; Rrotat rrotulluese të përparme mund të kyçen vetëm për udhëtim përpara; Rrota lehtësisht të lëvizshme; Me mbrojtje kundër eres ; Një sistem prej 6 amortizatorësh do të sigurojë rehati kur vozitni në sipërfaqe të pabarabarta; Aktivizimi i lehtë dhe i përshtatshëm i frenave qendrore; Çanta e përfshirë; Lartësia e rregullueshme e dorezës Portbebe I madh dhe i gjerë; Ventilim i brendshëm; Lehtë për t'u hequr dhe vendosur në skelet; Tende e levizshme,palosshme Përfshihet dyshek i bute ; Materiali i brendshëm i pjesës së sipërme është prej pambuku, i cili parandalon djersitjen; Mbulesa e rehatshme e këmbëve; Karroca shëtitore Ndenjëse e kthyeshme Ndenjese e bollshme, e rehatshme dhe e rregullueshme ne pozicione te shumta shtrirje Tendë e rregullueshme; Mbështetëse këmbësh e rregullueshme; Rripa sigurie me 5 pika; Mbeshtjellese per këmbët. Dimensionet e brendshme Korniza kur paloset: 88 x 62 x 36 cm; Shporta: 4.8 kg; Karroca shëtitore: 4.6 kg; Sexholino Kite (< 13 kg) Vendoset në skelet gjithashtu. Ka rripa sigurimi me 3 pika dhe ndërkohë kjo sedilje makine mund të montohet në automjete duke përdorur rripat e sigurimit të makinës. Në paketim përfshihet edhe canta për sendet e bebit së bashku me aksesorët e karrocës si: mushamaja dhe rrjeta dhe shtresa e ndërrimit të bebit. Specifikimet Kodi 107830 Marka Camarelo Mosha deri në 3 vjeç Pesha deri në 15 kg Ngjyra E zezë

65,000Lekë
75,000Lekë
Oferta e ditës

Karrocë 3 në 1 DIVO nga Foppapedretti

Ky set i ri, i koleksionit të markës së mirënjohur Foppapedretti ofrohet në disa dizajne, tekstura moderne për të gjithë ata që zgjedhin komoditetin pa sakrifikuar stilin. Divo garanton rehati maksimale për fëmijën dhe gjithashtu për prindërit falë rrotave të veçanta dhe të mëdha, të përshtatshme për çdo lloj terreni. " Outrider Style" përmirëson rezistencën ndaj gërryerjes dhe rrëshqitjes dhe lehtëson drejtimin në çdolloj terreni apo gjendje (borë, akull, rërë, zhavorr). Vëmendja maksimale ndaj detajeve e bën Divo-n gjithashtu shumë elegante dhe të rafinuar: korniza e zezë është e lehtë dhe kompakte, pjesët e tekstilit janë të një cilësie të lartë dhe variantet e ndryshme të ngjyrave, nga klasikja në elegante, kënaqin edhe prindërit më kërkues. Portbebe Shërben si krevat për bebe, i përshtatshëm që nga lindja. Shumë kompakte. Kapuç i aftë të paloset, rregullohet. Detaje në pëlhurë me efekt lëkure. Portbebe nuk është e aprovuar për përdorim në makinë. Karroca e shëtitjeve: Përdoret për fëmijët që nga lindja deri në 22 kg (afërsisht 4 vjeç) Palosje kompakte. Ndenjëse e aftë të kthehet me pamje nga nëna ose nga rruga. Doreza në pëlhurë me efekt lëkure. Rrota me model gome "Outrider", e cila përmirëson rezistencën ndaj gërryerjes dhe rrëshqitjes dhe lehtëson drejtimin në të gjitha kushtet e terrenit dhe atmosferike (borë, akull, rërë, zhavorr). Rrotat me membranë të brendshme EVA, e cila ofron një kapacitet më të madh për të thithur dridhjet dhe streset e ndryshme që rrjedhin nga përdorimi i përditshëm i sistemit të kombinuar Rrota me buzë "Performance". Rrotat e përparme rrotulluese. Rrotat e pasme me pedale frene parkimi. Rrotat e përparme dhe të pasme të pajisura me kushineta. Sedilje me mbështetëse të rregullueshme në shumë pozicione, për të dy orientimet Mbulesa dielli e zgjatur dhe e rregullueshme në lartësi me dritare shikimi dhe dritare për ajrim më të madh. Mbështetëse krahu mbrojtës me hapje porte në pëlhurë me efekt lëkure. Mbështetëse këmbësh e rregullueshme. Mbulesa e shiut e përfshirë. Shportë e madhe ruajtëse e lëvizshme me detaje reflektuese. Në paketim, dyqani pernenat.shop ka përfshirë edhe mbulesën e këmbëve për pjesën shëtitore dhe cantën origjinale Comfort së bashku me një shtresë ndërrimi, mushama shiu. Sexholino Grupi 0+, i miratuar nga 0 deri në 13 kg Ajo fiksohet lehtësisht në kornizë me një sistem të përshtatshëm fiksimi - shkëputjeje. E pajisur me një mbulesë dielli të lëvizshme dhe reduktues të brendshëm për muajt e parë. Mund të përdoret si djep me sistem lëkundëse dhe si mbajtëse për fëmijë. Ka një dorezë të rehatshme të rregullueshme për transport. Përputhet me rregulloren evropiane ECE R44 / 04. KORNIZA Përmasat e hapura në cm: L 103 | Gj 96.5 | Gj 63,5 Përmasat e mbyllura në cm: L 71,5 | Gj 30 | Gj 63,5 Pesha neto: 6,2 kg Sedlija e makinës Dimensionet cm: L 54 | Gj 65 | Gj 44 Pesha neto: 3.2 kg Portbebe Përmasat e hapura cm: L 60 | Gj 82 | Gj 40.5 Përmasat e mbyllura në cm: L 27 | Gj 82 | Gj 44 Pesha neto: 4.4 kg Specifikimet Kodi 823307 Marka Foppapedretti Mosha deri në 48 muaj Pesha deri në 22 kg Prodhuar në Itali Ngjyra Jeshile ngjyrë ulliri

59,900Lekë
70,000Lekë

Setet 3 në 1

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Produktet më të reja

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Më të shiturat së fundmi

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Aptamil në ofertë

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Ngrohës, mikser dhe sterilizues

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Govata për Larjen e bebit

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Pompa Gjiri

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Sexholino në ofertë

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Krevate druri për fëmijë

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Relax Për Bebin

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Skeletet e preferuar

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Canta për sendet e bebit

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Krevate portativë

Shiko të gjithaShiko të gjitha

Karroca Teke

Shiko të gjithaShiko të gjitha
Oferta e ditës

Pompë Gjiri Elektrike Philips Avent

Hyni në një epokë të re të gjidhënies me një ekuilibër të përsosur të thithjes dhe stimulimit të thithave të frymëzuar nga mënyra natyrale që pinë foshnjat. Pompa elektrike e gjirit Philips Avent e krijon rrjedhjen e qumështit në mënyrë optimale dhe përshtatet butësisht me madhësinë dhe formën e thithës suaj Teknologji e mbështetur në normat natyrale, për një rrjedhje të shpejtë të qumështit Shtrydhni më shumë qumësht gjatë një kohe më të shkurtër, me një pompë që stimulon gjirin ashtu si e stimulon foshnja kur pi. Pompë silikoni e butë dhe e përshtatshme në madhësi Një madhësi i përshtatet të gjithave. Për shkak se pjesa thithëse e silikonit përkulet butësisht për t’iu përshtatur thithës suaj. Përshtatet me 99.98% të madhësive të thithave. Shtrydhni pa u përkulur përpara Ndjehuni të qeta ndërsa shtrydhni falë një dizajni që ju lejon të uleni drejt dhe jo të keni nevojë të përkuleni përpara.Përvoja e personalizuar Përshtatni çdo pjesë me nevojat tuaja me një gamë të gjerë mundësish stimulimi dhe shprehjeje. Pompa jonë e gjirit ofron 8 stimulime dhe 16 nivele të shtrydhjes për një përvojë të personalizuar.Motori i qetë për një përvojë diskrete kudo Shtrydhni sa herë dhe kudo që dëshironi falë motorit tonë të qetë me një dizajn të hollë.Funksioni i kujtesës: pompa e gjirit kujton automatikisht opsionet që keni zgjedhur herën e fundit, kështu që gjithçka që duhet të bëni është të uleni dhe të shtypni start. Funksioni pause/play: nëse keni nevojë të përshtateni ose të bëni një pushim, butoni i play/pause është gjithmonë gati. Matja e kohës: ndiqni sa gjatë shtrydhni në secilin gji dhe kohën totale të pompimit me ekranin dixhital të kohëmatësit. Sa më shumë rehati, aq më shumë qumësht. Në çdo kohë, kudo. Fare e thjeshtë për ta vënë në përdorim dhe pastuar. Zgjidhni ambientin që është efektiv dhe i rehatshëm për ju. Përfshihen: Peceta gjiri për një përdorim: 2 copë Shishe 4oz me 0m+ thitha: 1 copë Përshtatës mikro-USB: 1 copë Specifikimet Kodi 633001 Marka Avent

21,500Lekë
25,700Lekë
Oferta e ditës

Karrocë 3 në 1 Taski Sport CAM

Karroca Taski Sport ofrohet si set me tre pjesë, e kompletuar me të gjithë aksesorët që i duhen një karroce. Kjo karrocë e përbërë nga një skelet alumini dhe me një sistem frenimi shumë cilësor është një karrocë sportive që ju ofron rehati dhe siguri maksimale. Eshtë e aftë të rrotullohet 360 gradë. Seti përfshin: portbebenë sexholinon dhe karrocën shëtitore canta për të mbajtur sendet e bebit kapuç, mbështjellëse per kembet përdoret edhe me karrocen, koshin, cantën. E përshtatshme për fëmijë të moshave 0-48 muajsh. 1) Portbebe përdoret nga 0-10 kg;Kosh shumë i gjerë;E përshtatshme për transport në makinë;Sistem i shpejtë fiksimi/lëshimi;Mbrojtëse nga era;Mekanizëm i ri për mbështetësen, i rregullueshëm në 3 pozicione;Dyshek i butë;Dizajn sportiv;Bazë me sistem ajrosjeje të rregullueshëm;Bazë lëkundëse;2) Sexholino përdoret nga 0-13 kg;Standarti Area Zero+, i aprovuar sipas rregullores R-129 I-Size (nga 40-75 cm)Me mbrojtje nga goditjet anësore;Jastëk me formë anatomike me mbështetëse mbrapa;Strehë me disa pozicione;Mbrojtëse të mbushura për shpatullat dhe rrip sigurie;Mekanizëm praktik i rregullimit të rripave;Baza lëkundëse jo e rrëshqitshme;Mbështetësja dhe streha e sipërme janë të lëvizshme sipas dëshirës;Dimensionet e segiolinos: 44.5 x 64 x 58 cm;Pesha e segiolinos: 3.7 kg; 3) Karroca shëtitore përdoret nga 0-48 muaj; Skelet alumini me dorezë të butë, ergonomike dhe me lartësi të rregullueshme;Ndenjëse e kthyeshme (me fytyrë nga prindi gjatë 12 muajve të parë, me kurriz nga prindi pas muajit të 12-të); Rrota të parme të kthyeshme; Rrota të pasme të mëdha, të gjitha rrotat mund të hiqen lehtësisht; Frena të sinkronizuara; Suspancion i parmë dhe i pasëm i butë; Mbështetëse për 3 pozicione, e rregullueshme me vetëm një dorë;Mbështetëse për këmbët;Rrip sigurie me 5 pika;Mbrojtëse të mbushura për shpatullat;Strehë që mund të zgjatet;Përparëse që mund të përdoret për të mbuluar këmbët në shëtitëse;Shporta është e madhe kompakte; Paloset lehtësisht me vetëm një dorë, bashkë me ndenjësen të kthyer me fytyrë nga prindi; Shiriti i sigurimit është i lëvizshëm, mund të hiqet;Dimensionet e karrocës shëtitore: 60 x 89.5 x 107.5 cm;Pesha e karrocës shëtitore: 10.6 kg. Skeleti: 60 - 84 - 104 cm. I palosur: 60 - 37 - 64.5 cm. Pesha: 6.1 kg. Siguria:Rregullorja Europiane me Referencë: EN 1888 - 1: 2018Test frenimi: Kërkon përdorimin e detyrueshëm të frenave të lidhura, për një siguri më të madhe.Test rrotullimi 360 gradë: Teston rezistencën e rripave të sigurimit me 5 pika.Test konsumimi: Teston forcën e karrocës mbi një pistë pengese që simulon përdorimin dhe konsumimin e produktit me kalimin e kohës.Test i palosjes aksidentale: Teston mekanizmat e dyfishta të sigurisë duke parandaluar palosjen aksidentale.Test për qëndrueshmërinë në rrugë të ashpra: Rregullorja Europiane kërkon që testi të kryhet në 72.000 lakime, Cam e kryen testin në 500.000 lakime.Test i dorezës dhe qëndrueshmërisë së suspancionit: Rregullorja Europiane kërkon që testi të kryhet në 10.000 lakime, Cam e kryen në 30.000 lakime.Krejtësisht jo toksike (EN 71) dhe pa materiale ftalate (directive 2005/84/CE).CAM - Karrocë 3 në 1 - Taski Sport: art. 910Version code: 871/c Specifikimet Kodi 722302 Marka CAM Mosha deri në 4 vjeç Pesha deri në 48 kg Viti i Prodhimit 2022 Prodhuar në Itali Ngjyra Bezhë

50,000Lekë
69,900Lekë