Vaj per bebe Trudi

Vaj me vlera ushqyese per lekuren e bebes tuaj

Marka: Trudi
1,200Lekë
1

Përshkrimi

Vaj me vlera ushqyese per lekuren e bebes tuaj

Nuk permban konservues dhe thithet mire nga poret e lekures

Per muajt e pare te ardhjes ne jete te bebes tuaj

Perdoret edhe per koken per ta pastruar ate. Me ane te nje shpute e ferkojme mire ne pjesen e kores se kokes dhe butesisht largohet korja e cila formohet per shkak te qendrimit shtrire te bebes.

Vajrat e markes Trudi jane teresisht vegjetal dhe nuk shkaktojne reaksion apo acarim te lekures ku perdoren

Sasia: 150ml

Specifikimet

Kodi 181807
Marka Trudi
Mosha deri në 5 vjeç
Përmasat e paketimit 150 ml

Produkte të ngjashme

whatsapp