Umidifikator Humi Fresh Chicco

Ndihmon në ruajtjen e lagështisë së duhur të ajrit, duke shmangur tharjen.

Marka: Chicco
12,100Lekë
1

Përshkrimi

Umidifikatori i ri Humi Fresh nga Chicco, me një dizajn kompakt dhe harmonik, ju lejon të riktheni nivelin e duhur të lagështisë në ambiente të nxehta ose në dhomat e gjumit ku përdorni kondicionerin, duke shmangur tharjen e ajrit.

Për të siguruar një nivel adekuat të lagështisë, ndihmon në ruajtjen e funksioneve natyrore mbrojtëse të mukozave të hundës dhe membranave të zgavrës së hundës, duke lejuar një mbrojtje më të mirë kundër baktereve dhe ndotësve të grimcave.

Mund të përdoret për 8 orë.

Specifikimet

Kodi 149306
Marka Chicco

Produkte të ngjashme

whatsapp