Trudi Gel Balsamik me Mentol

Xhel balsamik me arome i pershtatshem per masazh tek bebet mbi 3 muajsh.

Marka: Trudi
1,240Lekë
1

Përshkrimi

Xhel balsamik me arome.

Permban ekstrakte natyrore dhe vajra esenciale.

I pershtatshem per nje masazh delikat.

Mban te lira rruget e frymemarrjes dhe lehteson gjumin gjate nates.

Mund te perdoret per femijet mbi 3 muajsh.

Specifikimet

Kodi 181608
Marka Trudi
Mosha 3+ muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp