Trudi bagnolatte 500 ml

Trudi bagnolatte eshte nje lares delikat per foshnja.

Marka: Trudi
1,170Lekë
1

Përshkrimi

Trudi bagnolatte eshte nje lares delikat per foshnja.

Fale permabjtjes se tij me: Mjalte portokalli-me veti ushqyese dhe relaksuese, ure dhe sodium PCA -substanca hidratante natyrale paston butesisht lekuren e te vegjelve.

Ka Ph fiziologjik dhe nje arome te lehte pa permbajtje alergjene.

Pesha neto: 500 ml

Specifikimet

Kodi 176902
Marka Trudi
Mosha deri në 5 vjeç
Përmasat e paketimit 500 ml

Produkte të ngjashme

whatsapp