Trudi bagnolatte 250 ml

Trudi bagnolatte eshte nje lares delikat per foshnja.

Marka: Trudi
690Lekë
1

Përshkrimi

Trudi bagnolatte eshte nje lares delikat per foshnja.

Fale permbajtjes se tij me: mjalte portokalli-me veti ushqyese dhe relaksuese, ure dhe sodium PCA -substanca hidratante natyrale paston butesisht lekuren e vogelusheve tuaj. Ka Ph fiziologjik dhe nje arome te lehte pa permbajtje alergjene.

Specifikimet

Kodi 162206
Marka Trudi
Mosha deri në 5 vjeç
Përmasat e paketimit 250 ml

Produkte të ngjashme

whatsapp