SHAMPO PER BEBE CHICCO - 750 ML

Shampo për banjën e bebit, e markës Chicco, për t'i ofruar momente qetësie dhe rehatie gjatë procesit të larjes. Pa paraben, vjen në formën më ideale për kujdesin e flokëve dhe lëkurës së fëmijës tuaj, që nga dita e parë e lindjes. Kjo shampo Chicco e cila vjen në paketimin 750 ml nuk irriton ....

Marka: Chicco
1,030Lekë
1

Përshkrimi

Shampo Chicco për bebe apo fëmijë është një produkt i testuar dermatologjikisht për lëkurë të ndjeshme. Të dizenjuara posaçërisht për të përkëdhelur dhe për t'u kujdesur në maksimum për lëkurën delikate të foshnjës tuaj? Ku mund të gjeni produktet e markës Chicco? Tashmë produktet e markës Chicco mund t'i gjeni të listuara në dyqanin online pernenat.shop Shampo për bebe Chicco 750ml: 8059147053174

Specifikimet

Kodi 606018
Marka Chicco
Mosha deri në 9 vjeç

Produkte të ngjashme

whatsapp