Seti i karrocave 3 në 1 Foppapedretti UP3

Një set i koleksionit më të ri që ofron prakticitet, rehati dhe siguri. Dizajn modern, elegant. Ofrohet edhe pa çantën.

Marka: Foppapedretti
45,000Lekë50,000Lekë
Ulje10%
1

Përshkrimi

Skeleti prej alumini është shumë kompakt, mund të mblidhet shpejt dhe lehtësisht me një lëvizje.

Hapja e skeletit të mbyllur është thjesht 1 buton.

Ka dorezë transporti ergonomike, e aftë të lëzivë, përshtatet sipas nevojave, lartësive që dëshironi.

Portbebe:

E përshtatshme për përdorim në muajt e parë, në përputhje me rregulloren e sigurisë ECE R44 / 04 në grupin 0 (nga lindja deri në 10 kg) falë kompletit opsional të sigurisë.

Ka veçori dhe mbulesë të rregullueshme dhe të lëvizshme me dritare që ndihmon qarkullimin e ajrit. Karroca është në përputhje me standardin EN 1466.

Baza e ventiluar, mbështetësja e rregullueshme dhe dorezë shumë komode. Mbulesa e karrocsave mund të përdoret edhe si mbulesë e këmbëve për karrocën e shëtitjeve pas muajit të 6 të jetës.

Kjo portbebe ofron mundësinë e përshtatjes së mbështetëses, duke e pozicionuar edhe në nivelin e lartë, pozicion ideal anti-reflux.

Ndenjësja e shëtitjeve: Me mundësi përshtatje nga të dyja anët (përballë prindërve ose rrugës).

Me skeletin prej alumini, lehtësisht i palosshëm, me rrota të përparme kthyese dhe bllokuese, këto karroca për bebe janë shumë cilësore. Mbështetësja është e rregullueshme në disa pozicione.

Përfshihen këllëfi i këmbëve dhe mbulesa e shiut.

"Dritare" për të vëzhguar të voglin gjatë shëtitjeve.

Mbështetëse krahu e aftë të hiqet sipas kërkesës.

Rrip sigurie me ngjyra reflektuese.

Mbështetëse këmbësh e rregullueshme.

Rrotat përpara të afta të rrotullohen por ndërkohë sipas dëshirës edhe mund të bllokohet rrotullimi i tyre në castet që ju dëshironi.

Sexholino: Grupi 0+ (nga lindja deri në 13 kg) i pajisur me kapuç dhe mbushje shumë të butë. Baza lëkundëse mundëson përdorimin e saj si djep.

Përputhet me rregulloren evropiane ECE R44 / 04.

Mund të vendoset në makinë me bazën e makinës Isofix X-BASE (shitet veçmas).

Çanta: Përfshihet në set dhe përmban xhepa të brendshëm ruajtës. (Nëse çantën nuk e dëshironi, mund ta heqim).

Skeleti:

Përmasat e hapura në cm: L 110 | Gj 90 | Gj 61

Përmasat e mbyllura në cm: L 40 | Gj 82.5 | Gj 61

Pesha : 8 kg

Karroca e shëtitjeve:

Përmasat e hapura në cm: L 120 | Gj 96 | Gj 61

Përmasat e mbyllura në cm: L 53 | Gj 90 | Gj 61

Pesha neto: 12 kg

Portbebe:

Pesha: 4 kg.

Sexholino:

Pesha: 3 kg.

Specifikimet

Kodi 949102
Marka Foppapedretti
Mosha deri në 36 muaj
Pesha deri në 15 kg
Prodhuar në Itali
Ngjyra Bezhë

Produkte të ngjashme

whatsapp