SET I PLOTE: SHISHE, BIBERONA, CUCO PER TE PORSALINDURIT- PHILIPS AVENT

Një set që përfshin gjithcka që ju nevojitet për të filluar ushqyerjen me biberon të vogëlushit tuaj! Seti i plotë Philip Avents përmban shishet, biberonat, cucon dhe furcën speciale për pastrimin e tyre!

Marka: Avent
6,200Lekë6,900Lekë
Ulje10%
1

Përshkrimi

 

Permbajtja:

  • 2 Shishe Philips Avent (260ml) me biberon me rrjedhje të ngadaltë
  • 2 Shishe Philips Avent (125ml) me biberona ekstra të butë për të porsalindur
  • 1 cuco pa ngjyrë, për të porsalindur
  • 1 Furcë për pastrimin e shisheve dhe biberonëve

Imitim perfekt i formës së gjirit

Imitim perfekt i formës se gjirit qe e bën thithjen më të lehtë dhe të rehatshme për bebin.

Kokë super e butë qe imiton thithën në mënyre perfekte

Koka ka nje teksture super te bute qe imiton ndjesine e thithes se vërtetë.

Dizajn spiral elastik dhe i rehatshëm

Dizajni jone i veçante spiral lejon një ushqyerje të rehatshme te bebit ! Elasticiteti i thithes bën te mundur qe ajo të ruaj formën edhe pas një përdorimi të gjatë

SET I PLOTE: SHISHE, BIBERONA, CUCO PER TE PORSALINDURIT- PHILIPS AVENT: SCD301/01

Specifikimet

Kodi 840059
Marka Avent

Produkte të ngjashme

whatsapp