Qumësht Frisomel Confort 2

Qumësht në vazhdim për foshnja nga muaji i 6-të e më tej, përgatitet në çast, me formulë të re të përparuar.

Marka: Friso
1,650Lekë
1

Përshkrimi

Frisomel Comfort Qumësht Special për Foshnje me Refluks Gastroezofageal ose Kapsllëk

Qumësht sipas nje diete special për foshnjat me refluks gastroezofageal ose kapsllëk nga muaji i gjashtë e më jet

Me një sintezë të re të avancuar me prebiotikë, acide yndyrore me zinxhir të gjatë poli-pangopur (acid DHA dokosaheksaenoik, acid arachidonic AA), nukleotide dhe çamçakëz fasulesh.

Pesha neto: 400 gr

8716200708630

Specifikimet

Kodi 889055
Marka Friso
Mosha 6 muaj - 12 muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp