Qese për qumështin e gjirit 180ml Philips Avent (25 copë)

Qese cilësore të cilat ofrojnë një mënyrë të sigurt për ruajtjen e qumështit të gjirit.

Marka: Avent
1,350Lekë1,500Lekë
Ulje10%
1

Përshkrimi

Kapësja e cila puthit të dyja anët është e papërshkueshme dhe ofron siguri ndaj cdo rrjedhjeje të mundshme.

Rezistente ndaj temperaturave të ulëta apo ndaj ngrirjes.


E krijuar nga materiale 100% pa përmbajtje BPA-je (bisfenol).

Qese për qumështin e gjirit 180ml Philips Avent (25 copë): SCF603/25

Specifikimet

Kodi 784082
Marka Avent
Përmasat e paketimit 180 ml
Materiali BPA Free*

Produkte të ngjashme

whatsapp