Pure Plasmon me Pershk Merluc dhe Patate - 2 kavanoza x 80gr (+6 Muaj)

Pureja e filetos së merlucit me patate është një nga ushqimet që mund t'i ofrohen bebit pas muajit të 6 të jetës.

Marka: Plasmon
480Lekë
1

Përshkrimi

Plasmon ju sjell në paketimin praktik me kavanoza, shumellojshmëri zgjedhjesh, që ju të keni mundësi t'i ofroni larmishmëri vlerash ushqimore të vegjëlve tuaj cdo ditë.

Specifikime:

  • Nuk përmbajnë konservues, ngjyrues apo aromatizues;
  • Pa sheqer apo kripë të shtuar;
  • Përgatitja e mishit apo gatimit në përgjithësi bëhet në avull.
  • Peshku përmban proteina në vlera të larta.
Përdorimi:
  • Ngrohni gjysmën e kavanozit ose kananozin e plotë në varësi të racionit që dëshironi t'i jepni fëmijës;
  • Të ruhet në frigorifer deri në 24 orë pasi hapet.
Përbërësit: Uje, fileto merluci, patate, lëng limoni etj.

Sasia: 2 x 80 gr.

Pure Plasmon me Pershk Merluc dhe Patate - 2 kavanoza x 80gr (+6 MUAJ): 8001040089736

Specifikimet

Kodi 765095
Marka Plasmon
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 80 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp