Pure pjeshke Bebivita

Pure pjeshke Bebivita për bebe 4 muajsh. Pa konservues apo sheqer të shtuar.

Marka: HiPP
200Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: pjeshkë, ujë, bullgur, sheqer, niseshte orizi, vitamin C.

Nuk përmban gluten, sheqer shtesë, konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës artificial.

Pesha neto: 190g.

Përdorimi: Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike.

Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:Të jetë i padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut në vakum.

Të përdoret përpara: Shiko datën në kapak.

Prodhuesi: Bebivita GmbH, D-85276 Reisgang-Ungarn.

9007253102476

Specifikimet

Kodi 869067
Marka HiPP

Produkte të ngjashme

whatsapp