Pure orizi me karrotë dhe mish viçi HiPP

Pure orizi me karrotë dhe mish viçi për bebe mbi 4 muajsh. Nuk përmban ngjyrues, kripë shtesë apo trashës.

Marka: HiPP
270Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: karrotë, oriz i zier, ujë, mish viçi, vaj kolze

Prodhim organik

Nuk përmban gluten, konservant, kripë shtesë, aromatizues, ngjyrues dhe trashës.

Pesha neto: 190g

Përdorimi: Të përdoret si vakt I plotë. Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër.

Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: Të jetë I padëmtuar

Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim

Prodhuar në Hungari

Eksportues: HiPPAustria GmbH A-4810

9062300122722

Specifikimet

Kodi 851073
Marka HiPP
Mosha 4+ muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp