Pure molle banane Bebivita

Pure molle banane Bebivita per bebe mbi 4 muajsh. Nuk permban sheqer shtese apo konservant

Marka: HiPP
200Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: fruta (mollë, lëng molle nga koncentrati i lëngut të mollës, banane), bullgur, niseshte orizi, vitaminë C.

Nuk përmban: gluten, sheqer shtesë, konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës artificial.

Pesha neto: 190g

Përdorimi: Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4. Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: Të jetë i padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut në vakum.

Të përdoret përpara: Shiko datën në kapak.

Prodhuesi: Bebivita GmbH, D-85276 Reisgang, Ungarn.

9007253104739

Specifikimet

Kodi 866089
Marka HiPP
Mosha 4+ muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp