Pure miks frutash HiPP

Një produkt organik për bebe më të mëdhenj se 4 muajsh që nuk përmban sheqer shtesë dhe mund të përdoret si vakt shtesë.

Marka: HiPP
190Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: fruta* 100% (mollë*, kajsi*, pjeshka*, ananas*)

  • Prodhim organik
  • Nuk përmban gluten, sheqer shtesë, konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës

Pesha neto: 125g

Përdorimi: Të përdoret si ëmbëlsirë ose si ushqim shtesë. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike.

Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:Të jetë i padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim

Prodhuar në Hungari - Eksportues: HiPP Austria

Pure miks frutash HiPP: 9062300140535

Specifikimet

Kodi 843014
Marka HiPP
Mosha 4+ muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp