Pure miks frutash Bebivita

Pure miks frutash Bebivita per bebe 4 muajsh. Pa sheqer te shtuar dhe pa konservant.

Marka: HiPP
200Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: fruta (mollë,lëng molle nga koncentrati i lëngut të mollës, rrush i bardhë, kajsi, pjeshkë, lëng ananasi nga koncentrati i lëngut të ananasit, lëng portokalli nga koncentrati i lëngut të portokallit) bullgur, vitamin C.

Nuk përmban: gluten, sheqer shtesë, konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës artificial.

Pesha neto: 190g

Përdorimi: Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë.Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4. Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: Të jetë i padëmtuar.Mbyllje hermetike e kapakut në vakum.

Të përdoret përpara: Shiko datën në kapak.

Prodhuesi: Bebivita GmbH, D-85276 Reisgang-Ungarn.

4018852100416

Specifikimet

Kodi 867018
Marka HiPP
Mosha 4+ muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp