Pure me Mollë dhe Kungull Nutrino - Për Bebe 4+ Muajsh (125 GR)

Produkt i krijuar nga përbërës 100% natyralë, pa sheqer të shtuar dhe mund të shërbejë si vakt i ndërmjetëm frutash.

Marka: Nutrino
110Lekë150Lekë
Ulje27%
1

Përshkrimi

Pureja Nutrino përfaqëson hapat e para në përfshirjen e ushqimit jo qumështore. Sugjerohet për bebet më të mëdhenj se 4 muaj.

Fibrat dietike të mollës nxisin procesin e tretjes.

Përbërësit: mollë 73%, kungull 27%

Pesha neto e paketimit: 80 GR.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

Të jetë i padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum.

Të përdoret përpara datës së skadencës: Shiko datën në paketim

Specifikimet

Kodi 178208
Marka Nutrino
Mosha 4+ muaj
Pesha neto 125 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp