PURE ME MOLLË DHE KAROTË HiPP - PËR BEBE +4 M; 125 GR

Produkt organik që nuk përmban gluten dhe mund shërbehet si ëmbëlsirë apo ushqim shtesë. Nuk përmban konservantë, aromatizues, ngjyrues. Sugjerohet për fëmijët që nga muaji i 4-t.

Marka: HiPP
200Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: karrotë*65%, mollë* 35%

  • Prodhim organik
  • Nuk përmban gluten, sheqer shtesë, konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës
Pesha neto: 125gPërdorimi: Të përdoret si ëmbëlsirë ose si ushqim shtesë. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutemi përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:Të jetë i padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum. Të përdoret përpara datës së skadencës: Shiko datën në paketim Prodhuar në Gjermani - Eksportues: HiPP Austria GmbH A-4810 PURE ME MOLLË DHE KAROTË HiPP | PËR BEBE+4 M -125 GR: 9062300132905

Specifikimet

Kodi 610803
Marka HiPP
Mosha 4+ muaj
Pesha neto 125 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp