PURE ME MOLLË, BANANE DHE BISKOTË HiPP | PËR BEBE +4 MUAJ

Një prodhim organik pa sheqer shtesë, konservantë, aromatizues, lendë ngjyruese që vjen në paketimin 190 gramë e ofrohet për fëmijët që nga muaji i 4-t i jetës . Sugjerohet të konsumohet midis vakteve.  

Marka: HiPP
270Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: 75% fruta* (50% mollë*, 25% banane*, lëng limoni* nga koncentati I lëngut të limonit), ujë, biskotë*( miell gruri*,pluhur I ëmbëlsuar hirre*, gjalpë* niseshte*), 6% antioksidant acid askorbik**.

  • Përmban gluten.
  • Prodhim organik.
  • Biskotat mund të përmbajnë vezë dhe arra.
  • Acidi askorbik në formën e vitaminës C gjendet tek frutat.
  • Nuk përmban sheqer shtesë, aromatizues, konservant, ngjyrues dhe trashës.
Pesha neto : 190g Përdorimi: Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4. Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: Të jetë i padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum. Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim. Prodhuar në Hungari. Eksportues: HiPPAustria GmbH A-4810. PURE ME MOLLË, BANANE DHE BISKOTË HiPP | PËR BEBE +4 MUAJ - 190 GRAMË: 9062300132431

Specifikimet

Kodi 740073
Marka HiPP
Mosha deri në 24 muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp