Pure me domate, patate dhe mish pule HiPP

HiPP Pure me domate, patate dhe mish pule që përdoret për bebe nga muaji i 8-të.

Marka: HiPP
260Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: perime ( patate, domate, qepë) ujë, pulë, miell misri, niseshte orizi, vaj kolze, erëza (piper, kimono)

Prodhim organik

Nuk përmban gluten, kripë shtesë, konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës

Pesha neto: 220g

Përdorimi:Të përdoret si vakt I plotë. Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër.

Përdoret për fëmijë nga muaji i 8

.Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: Të jetë I padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim

Prodhuar në Hungari

Eksportues: HiPPAustria GmbH A-4810.

9062300131366

Specifikimet

Kodi 850085
Marka HiPP
Mosha 8+ muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp