Pure me Bishtaja Plasmon 2 Kavanoza x 80 Gr (+6 Muajsh)

Ideale për ta bërë fëmijën tuaj të shijojë bishtajoret dhe të shtojë shije të reja në menunë e ushqyerjes. E pasur me vlera ushqyese.

Marka: Plasmon
260Lekë
1

Përshkrimi

E përshtatshëm pas muajit të 6 të jetës së fëmijës, periudhe kjo që sugjerohet një dietë e shumëllojshme në mënyrë që femija të sigurojë të gjitha vlerat e nevojshme ushqyese.

Specifikime:

  • Pa kripë të shtuar;
  • Gatim me avull;
  • 100% prodhuar në Itali;
  • Pa gluten.

Përbërësit: Bishtajore (bizele 35%, fasule 25%), perime (patate, karota, spinaq) (20%), niseshte misri, miell orizi.

Përdorimi:

  • Të ruhet në vende të freskëta dhe të thata;
  • Nëse nuk përdoret plotësisht, duhet të mbyllet, të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 24 orësh.
  • Produkti sugjerohet duke filluar nga muaji i 6-të, përveç rasteve kur këshillohet ndryshe nga pediatri.
Sasia: 2 x 80 gr.

Pure me Bishtaja Plasmon 2 Kavanoza x 80 Gr (+6 Muajsh): 8001040017104

Specifikimet

Kodi 742066
Marka Plasmon
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 80 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp