PURE ME BANANE DHE BOLLGUR HiPP | PËR BEBE+4 M -190GR

Produkt organik që përmban gluten dhe mund të  përdoret si vakt i plotë.  Nuk përmban konservantë, aromatizues, ngjyrues. Sugjerohet për fëmijët që nga muaji i 4-t.

Marka: HiPP
270Lekë
1

Përshkrimi

  • Përbërësit: qumësht I përgatitur (35% qumësht*,ujë, qumësht I skremuar *16%, vaj misri) banana *13%, bulgur 5%, niseshte orizi*, miell drithërash* 1% ( grurë*, grurë kokërr gjatë, tërshërë), karbonat kalciumi, vitamin B1, vitamin A, vitamin D
  • Përmban gluten
  • Prodhim organik
  • Lloj drithi grur kokërrgjatë është lloj
  • Nuk përmban konservantë, aromatizues, ngjyrues dhe trashës
Pesha neto:190g Përdorimi: Të përdoret si vakt i plotë. Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4. Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:Të jetë I padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum. Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim. Prodhuar në Hungari - Eksportues: HiPP Austria GmbH A-4810. PURE ME BANANE DHE BOLLGUR HiPP | PËR BEBE+4 M -190GR: 9062300133001

Specifikimet

Kodi 780080
Marka HiPP
Mosha deri në 5 vjeç

Produkte të ngjashme

whatsapp