Pure kumbull Bebivita

Pure kumbulle Bebivita për bebe 4 muajsh. Pa sheqer të shtuar apo konservues.

Marka: HiPP
200Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: kumbull 46%, ujë, bullgur, sheqer, niseshte orizi, vitamin C.

Nuk përmban: gluten, sheqer shtesë, konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës artificial.

Pesha neto: 190g.

Përdorimi: Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë.Ju lutem përdorni lugë plastike.

Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: Të jetë i padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut në vakum.

Të përdoret përpara: Shiko datën në kapak.

Prodhuesi: Bebivita GmbH, D-85276 Reisgang-Ungarn

9007253102469

Specifikimet

Kodi 868088
Marka HiPP
Mosha 4+ muaj

Produkte të ngjashme

whatsapp