PURE HiPP ME PERIME, PATATE DHE MISH VICI; 4+MUAJSH - 125GR

Produkt organik për bebe 4+muajsh. Nuk përmban gluten, kripë të shtuar, aromatizues, ngjyrues apo lëndë konservuese.

Marka: HiPP
190Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: perime*63% (karrotë*, patate* 14%, misër*) qumësht*, ujë, mish viçi*8%, vaj kolze*1.5%

  • Prodhim organik
  • Acidi alfa-linolenik, acidet yndyrore Omega 3 ndikojnë në sistemin nervor
  • Nuk përmban gluten, kripë shtesë, konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës
Pesha neto:125g Përdorimi: Të përdoret si vakt i plotë. Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4. Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: Të jetë I padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim Prodhuar në Hungari - Eksportues: HiPP Austria GmbH A-4810 PURE HiPP ME PERIME, PATATE DHE MISH VICI | 4+MUAJSH 125GR: 9062300132073

Specifikimet

Kodi 775024
Marka HiPP

Produkte të ngjashme

whatsapp