Pure Frutash, me Mollë dhe Biskotë Nutrino - Për Bebe 6+ Muajsh (125 Gr)

Vakt frutash i ndërmjetëm dhe i shijshëm.

Marka: Nutrino
110Lekë150Lekë
Ulje27%
1

Përshkrimi

Pureja Nutrino përfaqëson hapat e para në përfshirjen e ushqimit jo qumështore. Sugjerohet për bebet më të mëdhenj se 6 muaj.

Përfitimet

  • 100% natyral
  • Vakt i ndërmjetëm, i shijshëm
  • Vakt i ndërmjetëm i shëndetshëm
  • Pa sheqer të shtuar

Përbërësit: mollë 93%, biskota 7% (miell gruri, sheqer, vaj vegjetal pjesërisht i hidrogjenizuar (palme), agjentë ngritës: karbonat hidrogjeni amoni dhe hidrogjen karbonat natriumi, emulgator: lecitin soje, kripë, aroma: vanilje).

Pesha neto e paketimit: 125 GR.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

Të jetë i padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum.

Të përdoret përpara datës së skadencës: Shiko datën në paketim

Specifikimet

Kodi 178704
Marka Nutrino
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 125 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp