Në mungesë

Pure Frutash, me Banane, Dardhë dhe Drithëra Nutrino - 6+ Muajsh (190 Gr)

Produkt i krijuar nga përbërës 100% natyralë, pa sheqer të shtuar dhe mund të shërbejë si vakt i ndërmjetëm frutash.

Marka: Nutrino
130Lekë180Lekë
Ulje28%
0

Përshkrimi

Pureja Nutrino përfaqëson hapat e para në përfshirjen e ushqimit jo qumështore. Sugjerohet për bebet më të mëdhenj se 4 muaj.

Përbërësit: fruta 96% (mollë 75%, dardhë 12%, banane 9%), drithëra 4% (miell orizi 2%, miell tërshëre 2%)

Përfitimet

  • 100% natyral
  • Vakt i ndërmjetëm, i shijshëm
  • Vakt i ndërmjetëm i shëndetshëm
  • Pa sheqer të shtuar

Pesha neto e paketimit: 190 GR.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:

Të jetë i padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum.

Të përdoret përpara datës së skadencës: Shiko datën në paketim

Specifikimet

Kodi 179006
Marka Nutrino
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 125 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp