PURE BROKOLI HiPP PËR BEBE 4+M 125G

Një nga puretë e para për bebin, që nga muaji i 4-t. Produkt organik pa kripë shtesë, gluten, konservantë.

Marka: HiPP
190Lekë
1

Përshkrimi

Përbërësit: ujë, brokoli*40%, miell misri*, niseshte orizi

  • Pa kripë shtesë
  • Nuk përmban gluten
  • Prodhim organik
  • Nuk përmban konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës.
Pesha neto:125g Përdorimi: Të fillohet të përdoret me porcione të vogla para gjidhënies, duke e rritur sasinë me kalimin e kohës. Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër. Përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4. Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: Të jetë I padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum. Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim. Prodhuar në HiPP Austria GmbH A-4810. PURE BROKOLI HiPP PËR BEBE 4M 125G: 9062300131137

Specifikimet

Kodi 779019
Marka HiPP

Produkte të ngjashme

whatsapp