Pure bollgur me kakao dhe banane HiPP

Pure bullgur me kakao dhe banane për bebe mbi 5 muajsh. Pa konservues dhe pa trashes. Produkt organik

Marka: HiPP
250Lekë
1

Përshkrimi

Përbërsit: qumësht I përgatitur, banane, ujë, bollgur, miell drithërash, kakao, niseshte orizi, karbonat kalciumi, vitamin B1, vitamin A, vitamin D.

Përmban gluten

Prodhim organik

Gruri kokërr gjatë është lloj drithi

Nuk përmban konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës.

Pesha neto: 190g

Përdorimi: Të përdoret si vakt I plotë. Ngroheni puren në banjo mari, përziejeni dhe kontrolloni temperaturën. Ju lutem përdorni lugë plastike.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet ditën tjetër.

Përdoret për fëmijë nga muaji i 5.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit:Të jetë I padëmtuar. Mbyllje hermetike e kapakut me vakum

Të përdoret përpara: Shiko datën në paketim

Prodhuar në Slloveni

Eksportues: HiPP Crotia 44400

9062300133117

Specifikimet

Kodi 849052
Marka HiPP
Mosha 5+ muaj
Pesha neto 190 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp