POMPË MANUALE PËR QUMËSHTIN E GJIRIT AVENT

Pompë gjiri manuale shumë cilësore dhe e rehatshme, për një rrjedhje të lehtë të qumështit të gjirit.

Marka: Avent
6,290Lekë7,500Lekë
Ulje16%
1

Përshkrimi

Frymëzuar nga kombinimi magjik i thithjes natyrale të bebit dhe masazhit të gjirit që bebi i bën për rrjedhje të shpejtë të qumështit.

Helps you release milk fastPozicion unik dhe i rehatshem per nje rrjedhje sa me te thjeshte te qumeshtit te gjirit

Material i butë, masazhues që stimulon rrjedhjen e qumështit.

Soft adapting silicone cushion

Perfshin dhe nje shishe Natural Avent (125ml) me biberon për të kombinuar ushqyerjen me gji dhe me biberon. E përshtatshme me gamën e gjerë të produkteve Avent, për ushqyerjen e të vegjëlve tuaj.

Dizajn kompakt i lehtë

Dizajn kompakt i lehtë

Ideal për nënat e kudondodhura. Pompa e gjirit është e vogël dhe e lehtë, që do të thotë se s'ka vështirësi për ta ruajtur dhe transportuar.

Ideal for moms who pump on-the-go

Zgjidhni ritmin, ndiqni rrjedhën tuaj të qumështit.
Mos ngurroni të rregulloni ritmin e pompimit dhe thithjen për t'iu përshtatur nevojave tuaja, komoditetit dhe rrjedhjes së qumështit.

Choose your rhythm, follow your milk flow

Pompo pa u përkulur përpara.
Relaksohuni dhe uluni rehat ndërsa pomponi gjirin- falë dizajnit të ri i cili ju lejon të uleni drejt, në vend që të përkuleni përpara.

Express without leaning forward

E lehtë për t'u pastruar dhe montuar. 
Për shkak se ka vetëm disa pjesë, pompa AVENT është e lehtë për t'u pastruar dhe montuar.

Në paketim përfshihen 2 kopeta gjiri dhe shishja 125 ml. 

Gentle and portable

POMPË MANUALE PËR QUMËSHTIN E GJIRIT AVENT: SCF430/10

Specifikimet

Kodi 782092
Marka Avent
Materiali përbërës i thithës Silikoni
Materiali BPA Free*

Produkte të ngjashme

whatsapp