Plasmon Pure me Mollë dhe Pjeshkë - 2 Kavanoza x 104 Gr (+6 M)

Pure me aromë të këndshme pjeshke dhe molle, e pershtatshme pas muajit të 6 të jetës, ideale për t'u konsumuar midis vakteve.

Marka: Plasmon
330Lekë
1

Përshkrimi

Specifikime:

 • 100% molle dhe pjeshke e prodhuar ne tokat italiane
 • 0% sheqerna te shtuara ( vetem sheqerin nga frutat e pranishme)
 • Nuk permban ngjyrues dhe konservante
Përbërësit: Pure pjeshke (55%), molle (44%), leng limoni i perqendruar, vitamine C. Përdorimi:
 • Mund te ngrohet ne banjo-mari
 • Konsumohet 1/2 e kavanozit ose kavanozi i plote ne varesi te racionit qe po i jepni
 • Te ruhet ne vende te fresketa dhe te thata
Vlera ushqyese për 100 gr:
 • Energji - 261 kJ / 62 Kcal
 • Yndyrna - 0.7 gr
 • Nga te cilat te saturuara - 0.3 gr
 • Karbohidrate - 13.20 gr
 • Nga te cilat sheqerna - 12.20 gr
 • Proteina - 0.60 gr
 • Vitamine C - 50 mg
Sasia: 2 x 104 gr.

Plasmon Pure me Mollë dhe Pjeshkë - 2 Kavanoza x 104 Gr (+6 M): 8001040017104

Specifikimet

Kodi 746041
Marka Plasmon
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 104 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp