Plasmon - Pure me Mish Pule dhe Vici "te Homogjenizuara" - 2 kavanoza x 80gr (+6 M)

Pureja me mish pule dhe vici është zgjedhja ideale pas muajit të 6 të jetës, për ta mësuar fëmijën me shijen e mishit, i cili përmban vlera të larta ushqyese, të domosdoshme për një rritje të shëndetshme.

Marka: Plasmon
470Lekë530Lekë
Ulje11%
1

Përshkrimi

Mishi është burim i rëndësishëm proteinash, sidomos në moshën delikate të bebeve që u nevojiten për të krijuar bazat të qëndrueshme e për t'u rritur të shëndetshëm.

Plasmon ju sjell në paketimin praktik me kavanoz, cilësinë më të lartë të produkteve me origjinë italiane, që ju te jeni të sigurt për gjithcka që po konsumon fëmija juaj.

Specifikime:

  • Nuk përmbajnë konservues, ngjyrues apo aromatizues;
  • Pa sheqer apo kripë të shtuar;
  • Rritja e kafshëve bëhet në mënyrë natyrale, pa hormone;
  • 100% produkt italian;
  • Përgatitja e mishit apo gatimit në përgjithësi bëhet në avull.
Përdorimi:
  • Të ruhet në frigorifer deri në 24 orë pasi paketimi hapet;
  • Preferohet të përdoret në supë dhe makarona.
Përbërësit: Ujë, mish pule dhe vici.

Sasia: 2 x 80 gr.

Plasmon - Pure me Mish Pule dhe Vici "TE HOMOGJENIZUARA" - 2 kavanoza x 80gr (+6 M) :8001040011447

Specifikimet

Kodi 771039
Marka Plasmon
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 80 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp