Plasmon Pure me Banane, Mollë, Mjaltë dhe Biskotë (+6 M) 2 Kavanoza x 120 Gr

Kjo pure është zgjedhja ideale për mesvaktin e fëmijës tuaj, në shtëpi apo edhe jashtë saj, kur jeni në lëvizje.

Marka: Plasmon
540Lekë
1

Përshkrimi

Specifikime:

  • Vetëm ëmbëlsinë e frutave, biskotave dhe mjaltit;
  • Burimi i Vitaminës C.

Përbërësit: Banane 45%, mollë 15%, ujë, biskota Plasmon 5% (miell gruri, qumesht i skremuar, vaj vegjetal, fiber dietike etj), mjaltë 5%, sheqer, vitaminë C.

Përdorimi:

  • Të ruhet në vende të freskëta dhe të thata;
  • Nëse nuk përdoret plotësisht, duhet të mbyllet, të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 24 orësh.
  • Produkti sugjerohet duke filluar nga muaji i 6-të, përveç rasteve kur këshillohet ndryshe nga pediatri.

Sasia: 2 x 120 gr.

Plasmon Pure me Banane, Mollë, Mjaltë dhe Biskotë (+6 M) 2 Kavanoza x 120 Gr: 8001040009703

Specifikimet

Kodi 741043
Marka Plasmon
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 120 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp