Plasmon- Puding me Qumësht dhe Vanilje për Bebe + 6 muajsh - 2 Kavanoza x 120 gr

Pudingu me qumësht dhe vanilje, i vlefshëm për mesvaket e fëmijës tuaj. Shija dhe aroma e tij tërheqëse bëjnë që fëmija ta pranojë shpejt në dietën e tij.

Marka: Plasmon
360Lekë420Lekë
Ulje14%
1

Përshkrimi

Specifikime:

  • Baza e ushqimit të lopëve është me origjinë natyrore dhe bimore.
  • Nuk përmban ngjyrues apo konservantë.
  • 100% produkt i prodhuar ne Itali.
  • Paketim praktik për ta marre gjithmone me vete.
  • Garanci nga "Oasi nella Crescita"
Përbërësit: Qumesht (87%), sheqer, niseshte tershere, camcakez per trashjen e konsistences, arome vanilje (0.12%)

Sasia: 2 x 120 gr.

: 8001040199077

Specifikimet

Kodi 757042
Marka Plasmon
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 120 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp