Plasmon- Mish Vici dhe Proshute Derri - 2 Kavanoza x 80 gr (+6M)

I pershtatshem per perdorim pas muajit te 6 te jetes, me te gjitha vlerat ushqyese qe permban mishi.

Marka: Plasmon
500Lekë
1

Përshkrimi

Specifikime:

  • Me mish të zgjedhur, për të siguruar sasi të lartë proteinash;
  • Përgatitur me avull, për të siguruar të gjitha vlerat ushqyese;
  • Pa kripë të shtuar;
  • 100 % produkte italiane.
Përbërësit: Ujë, mish vici 15%, proshutë (nga kemba e derrit) (15%)), miell orizi (10%), lëng limoni.

Përdorimi:

  • Preferohet të konsumohet në supë dhe makarona sipas recetave të ndryshme;
  • Të ruhet në vende të freskëta dhe të thata;
  • Të konsumohet deri në 24 orë pasi hapet.
Sasia: 2 x 80 gr.

Plasmon- Mish Vici dhe Proshute Derri - 2 Kavanoza x 80 gr (+6M): 8001040016596

Specifikimet

Kodi 770060
Marka Plasmon
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 80 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp