PLASMON - MISH QENGJI ME PERIME "TE HOMOGJENIZUARA" - 2 Kavanoza x 80gr (+4 MUAJ)

Mish qëngji i homogjenizuar nga Plasmon, zgjedhja ideale për të përgatitur supën dhe makaronat e fëmijëve tuaj.

Marka: Plasmon
500Lekë
1

Përshkrimi

Mishi është burim i rëndësishëm proteinash, sidomos në moshën delikate të bebeve që u nevojiten për të krijuar bazat të qëndrueshme e për t'u rritur të shëndetshëm.

Plasmon ju sjell në paketimin praktik me kavanoz, cilësinë më të lartë të produkteve me origjinë italiane, që ju te jeni të sigurt për gjithcka që po konsumon fëmija juaj.

Specifikime:

  • Nuk përmbajnë konservues, ngjyrues apo aromatizues;
  • Pa sheqer apo kripë të shtuar;
  • Rritja e kafshëve bëhet në mënyrë natyrale, pa hormone;
  • 100% produkt italian;
  • Përgatitja e mishit apo gatimit në përgjithësi bëhet në avull.

Përbërësit: Uje, mish qëngji (30%), miell orizi (2%), leng limoni etj.

Sasia: 2 x 80 gr. Kodi:8001040011034

Specifikimet

Kodi 772077
Marka Plasmon
Mosha 4+ muaj
Pesha neto 80 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp