Plasmon, Mish Lepuri i Homogjenizuar - 2 kavanoza x 80gr (+4 muaj)

Mishi i lepurit, i gatuar me drithëra në avull, pa kripë të shtuar mund të jetë një nga ushqimet e para të fëmijëve tuaj.

Marka: Plasmon
500Lekë
1

Përshkrimi

I përshtatshëm për t'u përdorur pas muajit të 4 të jetës, me makarona apo edhe në supë. I jep shije ushqimit duke ofruar të gjitha vlerat ushqyese për të cilat fëmija ka nevoje gjatë këtyre muajve të jetës.

Specifikime:

  • Nuk përmbajnë konservues, ngjyrues apo aromatizues;
  • Pa sheqer apo kripë të shtuar;
  • Rritja e kafshëve bëhet në mënyrë natyrale, pa hormone;
  • 100% produkt italian;
  • Cilesi e garantuar nga "Oasi nella Crescita"
  • Përgatitja e mishit apo gatimit në përgjithësi bëhet në avull.
Përbërësit: Ujë, mish lepuri (30 %) miell orizi (10%), lëng limoni i përqëndruar. Përdorimi:
  • Preferohet te konsumohet ne supa ose makarona.
  • Te ruhet ne frigorifer pasi hapet dhe te konsumohet brenda 24 oreve
Sasia: 2 x 80 gr.

Plasmon, Mish Lepuri i Homogjenizuar - 2 kavanoza x 80gr (+4 MUAJSH): 8001040011584

Specifikimet

Kodi 774038
Marka Plasmon
Mosha 4+ muaj
Pesha neto 80 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp