Plasmon- Mish Gjel Deti Për Bebe - 2 Kavanoza x 80 gr (+4 Muaj)

Mishi i gjelit të detit, i homogjenizuar i ofruar nga Plasmon me paketimin praktik në kavanoza, është një burim i rëndesishëm proteinash dhe zgjedhja ideale për të përgatitur supeë apo makaronat e fëmijës.

Marka: Plasmon
500Lekë
1

Përshkrimi

Specifikime:

  • Nuk përmbajnë konservues, ngjyrues apo aromatizues;
  • Pa sheqer apo kripë të shtuar;
  • Rritja e kafshëve bëhet në mënyrë natyrale, pa hormone;
  • 100% produkt italian;
  • Cilësi e garantuar nga "Oasi nella Crescita"
  • Përgatitja e mishit apo gatimit në përgjithësi bëhet në avull.
Përdorimi:
  • Preferohet të konsumohet në gatime me supë ose makarona (nuk përdoret si pure me vete);
  • Te ruhet në frigorifer pasi hapet, dhe të konsumohet brenda 24 orëve;
Përbërësit: Ujë, mish gjel deti, miell orizi, Lëng limoni etj.

Sasia: 2 x 80 gr.

Plasmon- Mish Gjel Deti Për Bebe - 2 Kavanoza x 80 gr (+4 Muaj): 8001040011492

Specifikimet

Kodi 758083
Marka Plasmon
Mosha 4+ muaj
Pesha neto 80 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp