Plasmon Kos me Biskota - Paketimi 2x120gr (+6 muaj)

Kombinon shijen e biskotës Plasmon me freskinë e kosit. Sugjerohet të përdoret pas muajit të 6 të jetës, dhe mund të konsumohet si mesvakt.

Marka: Plasmon
280Lekë
1

Përshkrimi

Specifikime:

 • Përzgjedhje e imtësishme e grurit, për të ofruar cilësi të jashtëzakonshme.
 • Mund të përgatitet për 4 minuta.
 • Përmbajnë kalcium, hekur dhe vitaminën B.
 • Produkt 100% italian.
 • Përmbajnë gluten.
Përbërësit: Kos (60%), ujë, sheqer, biskotë Plasmon (5%), miell gruri, vaj vegjetal, pluhur qumështi i skremuar, hekur, niacine, riboflavine, tiamine, vitamine B6, niseshte misri, leng limoni i perqendruar, proteina qumeshti, vitamine C.

Rrezik alergjie: Qumështi.

Vlerat ushqyese për 100 gr:

 • Energji - Kcal 127 / Kj 534
 • Yndyra - 2.6 gr
 • Nga te cilat te saturuara - 1.4 gr
 • Karbohidrate - 22.5 gr
 • Nga te cilat sheqerna - 17.7 gr
 • Fibra - 0.2 gr
 • Proteina - 3.2 gr
 • Kripe - 0.13 gr
 • Kalcium - 80 mg
 • Vitamine - 60 mg
Sasia: 2 x 120 gr.

Plasmon Kos me Biskota - Paketimi 2x120gr (+6 muaj): 8001040097809

Specifikimet

Kodi 764021
Marka Plasmon
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 120 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp