Plasmon Kos Frutash me Banane Për Bebe + 6 Muajsh - 2 Kavanoza x 120 Gr

Produkt 100% natyral me vlera të larta ushqyese. Sugjerohet pas muajit të 6 të jetës.

Marka: Plasmon
330Lekë
1

Përshkrimi

Specifikime:

 • Kosi ka shije të pëlqyeshme, jo acide, që e bën të preferueshme nga fëmijët;
 • Burim vitamine C dhe kalicumi;
 • Përmbajnë kalcium, hekur dhe vitaminën B.
 • Me fermente laktike te pasterizuara.
 • Përbërësit: Banane (20%), kos (20%), sheqer, niseshte misri, niseshte orizi, leng limoni i perqendruar, laktat kalciumi, vitaminë C.

  Rrezik alergjie: Përmban qumësht.

  Përdorimi:

  • Të ruhet në vende të freskëta dhe të thata;
  • Nëse nuk përdoret plotësisht, duhet të mbyllet, të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 24 orësh.
  • Produkti sugjerohet duke filluar nga muaji i 6-të, përveç rasteve kur këshillohet ndryshe nga pediatri.
  Sasia: 2 x 120 gr.

  Plasmon Kos Frutash me Banane Për Bebe + 6 Muajsh - 2 Kavanoza x 120 Gr: 8001040017104

  Specifikimet

  Kodi 743074
  Marka Plasmon
  Mosha 6+ muaj
  Pesha neto 120 gr

  Produkte të ngjashme

  whatsapp