Plasmon "dei Grandi" Biskotë me copa cokollate - 270 Gr

Receta ekskluzive e biskotës Plasmon me copa cokollatë, e pasur me hekur dhe vitamina të përzgjedhura, është studiuar me kujdes maksimal për të shoqëruar fëmijën në të gjitha fazat e rritjes.

Marka: Plasmon
430Lekë
1

Përshkrimi

Gjithmone eshte karakterizuar nga shija e saj e pangaterrueshme dhe nga cilesia e saj unike qe te shkrihet lehtesisht ne goje, aq shume e rendesishme per femijen ne fazat e tij te para.

Biskota "dei Grandi" me copa cokollate, dedikuar per te gjithe ata te cilat duan te shijojne edhe njehere momentet e femijerise.

Përbërësit: sheqer, miell gruri, vaj bimor, qumësht pluhur, niseshte, griz, kakao pluhur, copëza çokollate.

Vlerat ushqyese për 100 Gr:

-Energji: 460 kcal

-Yndyrna: 15.6 g

-Karbohidrate: 72 g

-Proteina: 6.5 g

-Kripë: 0.40 g

Plasmon "dei Grandi" Biskotë me copa cokollate - 270 Gr: 8001040417850

Specifikimet

Kodi 734046
Marka Plasmon
Mosha 36+ muaj
Pesha neto 270 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp