Plasmon Caj Kamomili 24 Bustina - 120 g

Me efekt qetesues qe inkurajon tretjen dhe zvogelon mundesine per kapsllek. E shpejte dhe e lehte per t'u pergatitur.

Marka: Plasmon
810Lekë
1

Përshkrimi

I përgatitur me ekstraktin e lules së kamomilit të zgjedhura me kujdes në mënyrë që të ruajë të gjitha cilësitë, ky caj është një pije e përshtatshme për të gjithë familjen.

  • Pa ngjyrues, konservantë dhe garantojmë kontrolle të kujdesshme të pesticideve.

Paketimi permban 24 bustina me caj ose peshe neto 120 grame.

Perberesit: Sakaroze, Shurup glukoze Diastase, Dekstrose, Ekstrakt kamomili (1.8%).

Pergatitja: Hidheni permbajtjen e nje qeseje ne 100 ml uje te ngrohte dhe perziejeni derisa te tretet.

Pesha neto: 120 grame.

Plasmon Caj Kamomili 24 Bustina: 8001040080726

Specifikimet

Kodi 719018
Marka Plasmon
Pesha neto 120 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp