Plasmon Biskota me Kakao për Fëmijë - 240 Gr (+12 Muaj)

Biskotat me kakao Plasmon, recete posacerisht e krijuar per te kenaqur e nxitur kuriozitetin dhe deshiren e femijes per shije te reja.

Marka: Plasmon
500Lekë
1

Përshkrimi

Me cilesine e perhershme te biskotave Plasmon.

15 gr Biskota Plasmon sigurojnë një sasi të konsiderueshme hekuri. Produkti duhet të ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë. Konsumi i biskotave Plasmon Al Cacao duhet të trajtohet si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar, per te patur një stil jetese të shëndetshme

Specifikime:

  • Shkrijne lehtesisht ne goje dhe ne qumesht;
  • Nuk permban vaj palme;
  • Vitaminat dhe mineralet e pranishme i japin biskotave vlerat e duhura ushqyese qe te jene te dobishme per femijen;
  • Te paketuara ne 6 pako individuale, sa me praktike per t'i marre me vete
Përbërësit: Miell gruri, tershere, elbi, orizi dhe misri, sheqer, vaj luledielli, kakao me profil te ulet lipidik (3%), qumesht pluhur i skremuar, agjente fryres, kalcium, fumarat hekuri, sulfat zinku, niacine, vitamine E, riboflavine, tiamine, vitamine B6, vitamine A, acid folik, vitamine K, vitamine B12.

Rrezik alergjie: Mund te permbajnë mbetje farerash, permban soje, qumesht, elb.

Sasia: 240 gr.

Plasmon Biskota me Kakao për Fëmijë - 240 Gr (+12 Muaj) : 8001040418352

Specifikimet

Kodi 747071
Marka Plasmon
Mosha 12+ muaj
Pesha neto 240 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp