PERGATITES USHQIMI ME AVULL DHE MIKSER PHILIPS AVENTS (2 NE 1)

Kombinimi Philips Avent i mikserit dhe pajisjes me avull është ideal për të përgatitur vakte të shëndetshme, të përgatitura në shtëpi për bebin tuaj.

Marka: Avent
22,000Lekë
1

Përshkrimi

Përgatitës ushimi 2 në 1. Me aparatin për përgatitjen e ushqimit nga Philips Avent ju do ta keni shumë më të lehtë të përgatisni ushqim shtëpiak sa më të shëndetshëm për të voglin tuaj.

Aparati ka dy funksione të ziej dhe të bluaj ushqimin.

Zierja e ushqimit bëhet me avull, teknologjia jonë unike lejon që avulli të qarkullojë lart, kështu që të gjithë përbërësit gatuhen në mënyrë të barabartë prandaj ushqimi ruan shijen dhe strukturën e lëngjeve nga përbërësit.

Sapo përbërësit të zihen, gjithçka që duhet të bëni është ta ktheni tasin dhe të filloni me procesin e bluarjes.

Kjo pajisje është gjithashtu shumë praktike kur keni mbaruar procesin e përgatitjes së ushqimit. Ena dhe tehu mund të lahen në pjatalarëse dhe rezervuari i ujit mund të pastrohet dhe rimbushet lehtë për shkak të dizajnit të tij të hapur në mënyrë që të përdorni gjithmonë avull të pastër kur gatuani.

Përmban:

• Mikser dhe pajisje me avull e kombinuar;

• Filxhan matës;

• Shpatull;

• Liber me receta.

Mënyra unike dhe e shëndetshme e gatimit me avull

Gatimi me avull është një mënyrë e shëndetshme e gatimit. Teknologjia jonë unike lejon që avulli të qarkullojë nga lart poshtë, duke u siguruar që të gjithë përbërësit të jenë gatuar në mënyrë të barabartë pa zierje. vlerat ushqyese, struktura dhe lëngjet e gatimit ruhen


Pjekje dhe miksim, të gjitha në një kavanoz të dobishëm

Ju do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për të bërë ushqim ushqyes për fëmijë në një kavanoz të vetëm. Sapo përbërësit tuaj të përgatiten, gjithçka që duhet të bëni është të ngrini kavanozin, ta rrokullisni dhe ta mbyllni në vend për ta kaluar në blender


PERGATITES USHQIMI 2 NE 1 PHILIP AVENTS: SCF870/22

Specifikimet

Kodi 106003
Marka Avent

Produkte të ngjashme

whatsapp