PARFUM PER FEMIJE CHICCO – PA ALKOOL

Parfumi i këndshëm dhe delikat për fëmijë Chicco, është një produkt i testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme. Pa paraben; Pa ngjyrues; Jo alergjik. I përshtatshëm për vajza dhe djem që nga dita e parë e lindjes.

Marka: Chicco
1,030Lekë
1

Përshkrimi

Vjen tek ju në një paketim 100 ml.

Parfumet për fëmijë janë të lehtë dhe delikatë, dhe një pjesë e madhe e nënave i pëlqejnë këto esenca natyrore për të plotësuar higjienën e fëmijës, duke dhënë një ndjenjë të mirëqenies.

Ato mund të përdoren që në ditët e para të jetës, sepse të porsalindurit tashmë janë në gjendje të ndiejnë me hundën e tyre dhe të njohin nënën e tyre nga era e saj.

Parfum për bebe Chicco: 8059147053433

Specifikimet

Kodi 565046
Marka Chicco
Mosha deri në 5 vjeç
Përmasat e paketimit 100 ml

Produkte të ngjashme

whatsapp