PARFUM PER BEBE CHICCO SENSITIVE 100 ML

Parfumi i ëmbël dhe delikat i cili e mbështjell fëmijën me një përqafim të butë dhe me arome të shkëlqyer. •Pa paraben; •Pa ngjyrues; •Dermatologjikisht i testuar në lëkurë të ndjeshme; •Jo alergjik; •Paketim i riciklueshëm. Mund të përdoret tek cdo fëmijë pas lindjes. Ky produkt me paketimin ....

Marka: Chicco
1,030Lekë
1

Përshkrimi

Parfumi për bebe Chicco Sensitive është i përshtatshëm për vajza dhe djem që nga dita e parë e lindjes. Parfumet për fëmijë janë të lehtë dhe delikatë, dhe një pjesë e madhe e nënave i pëlqejnë këto esenca natyrore për të plotësuar higjienën e fëmijës, duke dhënë një ndjenjë të mirëqenies. Parfum për bebe Chicco: 8058664067633

Specifikimet

Kodi 604090
Marka Chicco
Mosha deri në 5 vjeç

Produkte të ngjashme

whatsapp