Në mungesë

Milupa Krem me Semolina dhe Qumesht 6+M 250 gr

Drithërat Milupa me mollë  përmbajnë elementët ushqimorë bazë (gruri,tërshëra,elbi dhe thekri në biskotë),shije të reja dhe komplekse për të plotësuar një dietë të larmishme,të përgatitura me qumësht për të siguruar  një vakt të kompletuar e të balancuar në vlera ushqimore.

Marka: Milupa
280Lekë550Lekë
Ulje49%
0

Përshkrimi

Milupa mbështet zhvillimin e fëmijës suaj - hap pas hapi për më shumë se 90 vjet. Drithërat Milupa përmbajnë pikërisht atë për të cilën ka nevojë barku i tyre i vockël:

  • drithëra me cilësi të lartë nga fusha të kontrolluara
  • vitamina dhe minerale - hekur, kalcium dhe vitaminë D
  • pa ngjyrues dhe konservantë.

Një bebe e shëndetshme është një bebe e lumtur, prandaj Milupa ofron një larmi të drithërave të balancuara për bebe dhe foshnja, të cilat janë krijuar posaçërisht për të siguruar që vogëlushi/ja juaj të marrë lëndët ushqyese të nevojshme për rritje dhe zhvillim të shëndetshëm në çdo fazë.

Përmban gluten.

Alergjenë: Sojë dhe qumësht

Përmban: Drithëra (miell nga gruri i fortë), Pluhur qumështi i skremuar, Pluhur hirre i demineralizuar (nga qumështi), Vajra vegjetalë (vaj palme, vaj sinapi, vaj kokosi, vaj luledielli i pasur në acid oleik, emulsifikues (Lecitinë soje), Minerale (karbonat kalciumi, pirofosfat hekuri, jodid kaliumi), Vitamina (maltodextrin i patates, acidi L-Askorbik, DL-alfa tocopheryl acetate, Retinil acetat, Cholecalciferol, D-Biotin, Mononitrat Thiamin, Hidroklorid piridoksine), Aromë natyrale (vanilje)

Specifikimet

Kodi 651073
Marka Milupa
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 250 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp