Në mungesë

Milupa Krem me Drithera, Fruta, Qumesht 6 muaj+ (250 gr)

Dritherat Milupa me miell orizi, qumesht pluhur dhe banane pluhur, permbajne elementet ushqimor baze, per femijet e moshes mbi 6 muaj +.

Marka: Milupa
590Lekë
0

Përshkrimi

Dritherat Milupa me miell orizi, qumësht pluhur dhe banane pluhur, përmbajnë elementet ushqimor baze, për fëmijët e moshës mbi 6 muaj +. Me shije të reja dhe komplekse për të plotësuar një diete të larmishme. Paketimi përmban miell gruri të perzier me qumësht pluhur dhe pluhur frutash të ndryshme. Projektuar posacërisht për foshnjat, duke përmbajtur të gjithë përbërësit e nevojshëm në sasitë optimale që i nevojiten atyre. Ushqimi i duhur për bebet të cilat sapo kanë filluar të provojnë shije të reja.

Milupa mbështet zhvillimin e fëmijës suaj - hap pas hapi për më shumë se 90 vjet.

Drithërat Milupa përmbajnë pikërisht atë për të cilën ka nevojë barku i tyre i vockël:

    • drithëra me cilësi të lartë nga fusha të kontrolluara
    • vitamina dhe minerale - hekur, kalcium dhe vitaminë D
    • pa ngjyrues dhe konservantë.

Një bebe e shëndetshme është një bebe e lumtur, prandaj Milupa ofron një larmi të drithërave të balancuara për bebe dhe foshnja , të cilat janë krijuar posaçërisht për të siguruar që vogëlushi/ja juaj të marrë lëndët ushqyese të nevojshme për rritje dhe zhvillim të shëndetshëm në çdo fazë.

Përmban: Drithëra (miell nga grurë i fortë), Pluhur qumështi i skremuar, Pluhur hirre i demineralizuar (nga qumështi), Vajra vegjetalë (vaj palme, vaj sinapi, vaj kokosi, vaj luledielli i pasur në acid oleik, emulsifikues (Lecitinë soje), Copëza bananeje, Pluhur pjeshke, Maltodekstrinë, Pjeshkë e tharë, Aromë natyrale e pjeshkës) Minerale (karbonat kalciumi, pirofosfat hekuri, jodid kaliumi), Vitamina (maltodextrin i patates, acidi L-Askorbik, DL-alfa tocopheryl acetate, Retinil acetat, Cholecalciferol, D-Biotin, Mononitrat Thiamin, Hidroklorid piridoksine).

Përmban: Gluten.

Alergjenë: Sojë dhe qumësht.

Milupa Krem me Drithera Fruta Qumesht 6 muaj+ (250 gr): 5900852026126

Specifikimet

Kodi 656056
Marka Milupa
Mosha 6+ muaj
Pesha neto 250 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp