Milupa Krem me Biskota, 7 Drithera dhe Qumesht 8 muaj+ (250 gr)

Të pasura me hekur, kalcium dhe vitaminë D.

Marka: Milupa
590Lekë
1

Përshkrimi

MILUPA KREM ME BISKOTA, 7 DRITHËRA DHE QUMËSHT

Milupa mbështet zhvillimin e fëmijës suaj - hap pas hapi për më shumë se 90 vjet.

Drithërat Milupa përmbajnë pikërisht atë për të cilën ka nevojë barku i tyre i vockël:

  • drithëra me cilësi të lartë nga fusha të kontrolluara
  • vitamina dhe minerale - hekur, kalcium dhe vitaminë D
  • pa ngjyrues dhe konservantë.

Një bebe e shëndetshme është një bebe e lumtur, prandaj Milupa ofron një larmi të drithërave të balancuara për bebe dhe foshnja , të cilat janë krijuar posaçërisht për të siguruar që vogëlushi/ja juaj të marrë lëndët ushqyese të nevojshme për rritje dhe zhvillim të shëndetshëm në çdo fazë.

Përmban: Drithëra (miell nga drithëra të plota, miell integral, miell hikre, miell orizi, miell meli,miell i plotë thekri, miell i plotë tërshëre), Pluhur qumështi i skremuar, Pluhur hirre i demineralizuar (nga qumështi), Pluhur biskotash (miell gruri, gjalpë , pluhur qumësht i skremuar, agjent fryers (karbonat hidrogjeni i amonit), acidifikues (acidi citrik), Vajra vegjetalë (vaj palme, vaj sinapi, vaj kokosi, vaj luledielli i pasur në acid oleik, emulsifikues (Lecitinë soje), Aroma (aroma natyrale), Minerale (karbonat kalciumi, pirofosfat hekuri, jodid kaliumi), Vitamina (maltodextrin i patates, acidi L-Askorbik, DL-alfa tocopheryl acetate, retinil acetat, Cholecalciferol, D-Biotin, Mononitrat Thiamin, hidroklorur piridoksinë), Aromë natyrale (vanilje).

Specifikimet

Kodi 652094
Marka Milupa
Mosha 8+ muaj
Pesha neto 250 gr

Produkte të ngjashme

whatsapp